Bericht van onze CTO

 

Beste partner,

Nu dat we een punt hebben bereikt waarin de oplossing binnen handbereik is, zou ik graag een kleine aankondiging maken.

In de afgelopen maanden en gedurende deze vreemde dagen, heeft ons team hard gewerkt om de sector te ondersteunen. Velen van onze innovaties hebben tijdens deze pandemie hun efficiëntie bewezen. Features zoals online-booking, gastenregistratie en speciale covid rapporten voor de authoriteiten maakten het voor onze klanten mogelijk om toch onder deze moeilijke omstandigheden te werken. 

In de volgende maanden zullen wij onze hardware-partners nog meer aansporen om verder te werken aan innovatieve oplossingen om de sector waaraan wij gewijd zijn te ondersteunen. We doen dit al meer dan twee decennia en u kunt er zeker van zijn dat we (post-covid in de volgende versnelling zullen steken). Het team is er klaar voor en de software is beter dan ooit.

Als een vader van vier zonen, maakt ik ook een belofte naar mijn kinderen toe. Ik zou alles doen wat ik kan zodat mijn kinderen weer normaal zouden kunnen leven. Daarom zal ik in de maanden maart tot juli vrijwilligerswerk doen in het lokale vaccinatiecentrum voor één dag per week. Ons team dat bestaat uit allemaal toegewijde professionals zal mijn afwezigheid opvangen en we zullen nog steeds functies en paketten uitbrengen alsof 2020 nooit heeft plaatsgevonden. 

Wij zijn er klaar voor om u weer naar (cruising speed) te krijgen, moest u assistentie nodig hebben, twijfel dan zeker niet en contacteer ons. Een vriendelijk klopje op de rug of een (kick in the butt), we kunnen en zullen altijd helpen. 

Met vriendelijke groeten,

Alexander Muylaert-Gelein

CHIEF TECHNICAL OFFICER